Сумка шопер жіноча чорна на блискавці з кишенями
Сумка шоппер середнього розміру, легка та містка, виконана з м'якої, приємної на дотик комбінованої екошкіри. Додаткова опція зручності - дві великі зовнішні кишені. Вони виконані з екошкіри з тиснення під крокодила. Позаду – кишенька на блискавці. Усередині з боків є тканинна підкладка, дві потаємні кишені на блискавці і одна пришивна. Закривається сумка на блискавку. Сумка без декоративної фурнітури, що дозволяє поєднувати з будь-яким стилем та кольором аксесуарів. Сумка має дві довгі ручки.
Склад: 100% екошкіра;
Колір: чорний
Розмір: ширина - 31 см., висота - 31 см., ширина дна - 11 см., довжина ручок - 56 см.





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 560 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Висота | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴






