Новинка

Сумка жіноча пляжна містка з підкладкою крафтовий, з аплікацією, бежева
680 ₴
- В наявності
- Код: 151060
+380 (63) 211-20-10
Lifeповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка жіноча пляжна містка з підкладкою крафтовий, з аплікацією, бежева
Велика містка жіноча пляжна сумка, з крафтового паперового шнура. Передню частину сумки прикрашає аплікація у вигляді зеленого листа з пайеток. Дуже приємна на дотик, виконана акуратно, якісно. Колір - бежевий. Сумка може бути використана в якості зручного шоппера або для походів на пляж. Сумка дуже легка і разом з тим - міцна. Сумка імітує плетіння гачком. Застібається на блискавку. Усередині одне відділення з бавовняної підкладка з кишенькою. Ручки зі штучної шкіри.
Склад: крафтовий папір, штучна шкіра ( ручки) бавовна ( підкладка) Колір: бежевий
Розмір: ширина - 42 див, висота - 36 см, довжина ремінця - 56см.
Залишилися питання? Пишіть або оформляйте замовлення в месенджерах

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Солома |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Пляжна |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 36 мм |
| Довжина ручок | 56 мм |
| Висота | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴



