Туніка жіноча пляжна довжина ажурна в'язана
Пляжна туніка чорного кольору виконана у вигляді довгого ажурного в'язаного плаття. Незамінна річ для літнього пляжного гардероба. Туніка еластична і добре розтягується по фігурі. В туніці комбінується дрібна сітка та сітка з великими отворами.
На шиї широкий напівкруглий виріз. Рукав-реглан довгий, розширюється. Попереду збоку - глибокий розріз. Тканина швидко сохне, не парить в жарку погоду. Під грудьми туніка затягується на шнурок. Зручна модель для походу на пляж вдень та вечірніх прогулянок.
Склад: 100% - район
Колір: чорний
Розмір: універсальний.
Параметри: довжина виробу - 123 см, плечі - до 45 див, обхват грудей - до 115 див, обхват стегон - до 120 див., талія - до 100 см..

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Туніка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Чорний |
| Обхват талії | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 123 мм |
| Обхват грудей | 115 |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Універсальний |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 1 075 ₴


