
Жіноча сумка плетений пляжна містка в смужку з ручкою зі штучної шкіри
965 ₴
- В наявності
- Код: 39325
+380 (63) 211-20-10
Lifeповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка плетений пляжна містка в смужку з ручкою зі штучної шкіри
Жіноча пляжна плетений містка сумка в смужку з крафтового волокна, прямокутної форми зі стійким дном. Усередині одне містке відділення з підкладкою і пришивним кишенею. Сумка закривається на блискавку. Є довгі ручки зі штучної шкіри для носіння в руці або на плечі. Легка Сумка але при цьому дуже міцна і містка, по всій поверхні прошита додаткової міцної рядком.
Склад: 95% - крафтовое волокно, 5% - екошкіра
Колір: коричневий
Розмір: ширина - 45 див, висота - 32 див, ширина дна - 12 см, довжина ручок - 58 див.
Хочете купити цей товар?
- Замовте його прямо зараз.
- Інші моделі пляжних і солом'яних сумок Ви можете побачити тут.
- Залиште відгук і отримайте подарунок!
- Весь асортименту магазину ModashOK в каталозі.
Залишилися питання? Пиши або оформляй замовлення в месенджерах




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Пляжна |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 580 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Штучна шкіра |
| Матеріал | Крафтовое волокно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 965 ₴






