Жіноча пляжна сумка з тканини з малюнком у вигляді окулярів фіолетового кольору. Усередині одне містке відділення з підкладкою. Є два пришивних кишеньки і один потаємний на блискавці. Сумка закривається на блискавку. Є довгі ручки для носіння в руці або на плечі. Дно сумки і ручки з екошкіри.
Склад: 90% - тканина, 10% - екокожа;
Колір: чорно-білий
Розмір: ширина - 41 див, висота - 27 див, ширина дна - 13 див, довжина ручок - 55 див.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Тканина |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Пляжна |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Білий |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 550 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | Малюнок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515 ₴






